Jakie wyprawki proponujecie ?

Protazy12

Jakie wyprawki proponujecie ?

Postautor: Protazy12 » 07 gru 2015, 21:34

Dla 3 miesięcznego Corsiaka zaczęłam miesiąc wcześniej zamawiać miski na stojaku, miskę zwyczajną i miskę składaną na podróż, ręcznik termiczny, legowisko główne, kocyk, i specjalne podkładki do samochodu.Wiadomo miał obróżkę skórzaną, jedną zaciskową i smycze zwyczajną kupioną skórzaną, jedną długą taśmową z dodatkiem silikonu 5m, bawełnianą krótką do psiego przedszkola,linkę ze sznurka i karabińczyka, któremu najlepiej samemu zrobić bo można dobrać długość i grubość sznurka -dzięki niej nauczył się nie oddalać ode mnie dalej niż 15 m, siada i czeka. Zabawki wybierałam sznurki do przeciągania,zdaje się że pozostawiony sam zaczął wyciągacz z nudów poszczególne sznurki i kiepsko się to to skończyło i dla jego przewodu pokarmowego i dla dywanu. Wiadomo rękawice do czesania i szampon. Pochłaniacz zapachów na szczęście mi się nie przydał wykorzystałam chyba jeden jedyny raz ale Prot jako szczeniak był bardzo grzeczny. Łańcuszek do rzucania mi się przydał na spacerach parokrotnie,wtedy przyzwyczajałam go pomału do noszenia kagańca nylonowego teraz do autobusu wkładam mu ciężki skórzany albo gdy chodzi po Monciaku bo czasem zostawiam go samego gdzieś na chwilę gdy idę na zakupy.Wiadomo, im piesek starszy to akcesoriów przybywa i stare się wymienia, jest też kolekcjonerem zabawek ale nigdy nie lubił tych piszczących. A jak z Waszymi pupilami ?

Wróć do „Sprzęt i akcesoria”